Navigatie overslaan
Taaldocent AZC De Bosrand

Taaldocent AZC De Bosrand

Structureel werk · 1–2 uur/week
Wageningen, Gelderland, Nederland
BegeleidingOnderwijsNederlandsBestuurActiviteiten begeleiden
WelzijnVluchtelingen & Minderheden
3 Goede gezondheid en welzijn10 Ongelijkheid verminderen16 Vrede, justitie en sterke publieke diensten

Contactpersoon

Jan HofmanStel de contactpersoon een vraag of neem rechtstreeks contact op met de organisator via [email protected] of +31 0627657947.
4 plaatsen over.
Activiteit Delen
St. Welkom in Wageningen
#95049
Scan me of ga naar www.vcwageningen.nl/o/St-Welkom-in-Wageningen/activiteiten/Taaldocent-AZC-De-Bosrand/95049 om je aan te melden

Samenvatting

Eenvoudig onderwijs in de Nederlandse taal aan vluchtelingen op AZC De Bosrand

Uitgebreide omschrijving

Vluchtelingen op AZC De Bosrand zijn pas zeer recent in Nederland aangekomen, en verblijven er maar korte tijd. Daarom is het taalonderwijs zeer eenvoudig: alfabet, klanken, cijfers, groeten, eenvoudige zinnetjes, etc. Je hoeft geen leraar Nederlands te zijn om dat te doen! Elke les doe je met twee docenten, en er is voorbeeldmateriaal aanwezig. Lesgeven aan mensen uit verschillende culturen doet een beroep op je improvisatievermogen !!

De lessen zijn dinsdag-, woensdag- en donderdagochtend, 10.30 - 11.30.

Wat vrijwilligers nodig hebben😇 Verklaring Omtrent Gedrag

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

4 plaatsen over.
Activiteit Delen

Over St. Welkom in Wageningen

Welkom in Wageningen wil bijdragen aan een vreedzame en betrokken samenleving en aan een succesvolle integratie van vluchtelingen in Wageningen door 'nieuwe' en 'oude Wageningers met elkaar in contact te brengen.

Powered by Deed‌mob Tools ·